







Seascape Resort Finestrat Nº 3E3
Appartement in Seascape Resort








Seascape Resort kijkt uit over de baai van Benidorm en biedt prachtige uitzichten over de stad, welbekend om zijn bruisend leven, de winkels, een onuitputtelijk cultureel aanbod en een ruime selectie van nationale en internationale horecagelegenheden.
Seascape Resort is gelegen in het opkomende gebied van Finestrat. Finestrat biedt elke maand een volledig programma aan culturele en recreatieve activiteiten.
Het appartement is ingericht met airconditioning, IPTV met NEDERLANDSE & VLAAMSE ZENDERS en glasvezel internet/ Wifi. De keuken is volledig ingericht met de benodigde apparatuur.
Er zijn 3 ruime slaapkamers met inbouwkasten met 2 x 2 + 2 x 1 slaapplaatsen en 2 badkamers met douchegelegenheid. Het appartement ligt gelegen op de 3e verdieping en de ingang op het gelijkvloerse. U kunt parkeren aan de voordeur.
Vanaf het zuidelijk gelegen en volledig gemeubileerd terras van 25m2 heeft U een prachtig uitzicht op de zee, de gemeenschappelijke ruimtes en de nabije omgeving.
FACILITEITEN BINNEN HET COMPLEX:
Meerdere buitenzwembaden, een verwarmd binnenzwembad, ligstoelen, padel-tennisbanen, fitnessruimte en een sauna faciliteit.
FINESTRAT INFORMATIEF
Finestrat bestaat hoofdzakelijk uit vier delen:
• De Puig Campana. De berg is het symbool van Finestria.
• El Pueblo, aan de voet van de berg Puig Campana.
• Winkelboulevard, met het Marina Shopping Centre.
• La Cala strand, dat is het plaatselijke strand.
Finestrat biedt een prachtige omgeving, waar u vriendelijke service, mooie hotels, golfbanen en restaurants vindt waar u in een ontspannen sfeer kunt genieten van een goede keuken. Zowel Finestrat als Cala Finestrat zijn rustige bestemmingen in vergelijking met sommige van hun naburige resorts.
Het oude centrum van Finestrat ligt op 5 kilometer van het strand op een heuvel. Langs de helling lopen smalle straten van Moorse oorsprong via prachtige, witgekalkte en kleurrijke huizen. Cala Finestrat is een zandstrand, omgeven door heuvels, met warm en helder water.
Ondanks het feit dat het slechts 3 km ten zuiden van Benidorm ligt, is het veel minder druk, zodat men tijdens de dag kan genieten van het strand en ‘s avonds kan kiezen tussen de rustige nachten van Cala Finestrat of het bruisende leven van Benidorm met zijn vele bars en clubs.
Aan de kust vinden we een gevarieerd aanbod aan watersporten en de bergen bieden het ideale scenario om te klimmen of wandelen. Cala Finestrat is ook optimaal voor familie toerisme, en niet alleen omdat het strand met haar zachte helling erg veilig is voor kinderen, maar ook voor het brede scala aan recreatieve activiteiten voor de kleintjes:
Het Terra Mitica themapark is gericht op de geschiedenis van de oude beschavingen en ligt op slechts 6 kilometer afstand. Vlakbij vindt u Aqualandia, een waterpark met geweldige glijbanen en het Mundomar marien park met dolfijnen, pinguïns en exotische dieren.
Op vrijdag en zaterdag is het markt in La Cala. Finestrat beschikt over twee golfbanen. Finestrat is de perfecte uitvalsbasis voor een golfvakantie.
Bijkomende kosten: ( ter plaatse te voldoen )
• Eindschoonmaak € 95,-
• Huur Bad en Bedlinnen € 15,- p.p.
• Elektriciteit 120 Kwh per week inbegrepen
Bijzonderheden:
• ( Huur ) auto aan te raden
• Verbruik van water is in de huurprijs inbegrepen
• Niet roken, alleen op het terras
• Huisdieren niet toegestaan
Afstanden:
• Vliegveld Alicante: 65 km
• Supermarkt: 2 km
• Centrum: 2 km
• Strand 6 km
Overwinteren in Seascape Resort Finestrat ?
U wilt op vakantie of U overweegt te gaan overwinteren in een warm klimaat. Vakantiehuizen bieden een perfect alternatief voor hotels. Zij bieden u meer ruimte, privacy, comfort en dus meer waarde voor uw geld.
Van 1 November t/m 31 maart speciale overwinter prijs van € 295,- per week vanaf 4 weken. De huurprijzen zijn inclusief kosten energieverbruik, tenzij er hier meer dan 120 Kwh per week aan elektriciteit wordt verbruikt. Het extra verbruik zal in mindering worden gebracht op de borg a 0,25€ per KWh.
Faciliteiten
Airconditioning
Balkon
BBQ
Fietsen berging
Gemeenschappelijk parkeren
Gemeenschappelijke zwembad
Vaatwasser
Droger
Lift aanwezig
Vloerverwarming badkamer
Gemeenschappelijke tuin
Verwarmd zwembad
Keuken volledig uitgerust
Voorzien van linnen
Loungeset
Beheerder aanwezig
Magnetron
Oven
Buitendouche
Overwinter geschikt
Parkeren op straat
Huisdieren toegestaan
Prive parkeerplaats
Privé zwembad
Satelliet TV
Separate bathtub
Inloopdouche
Rolluiken
Dakterras
Roken toegestaan
Geschikt voor ouderen
Ligbedden
Zonnescherm/luifel
Terras gelijkvloers
Terrasmeubelen
Ondergronds parkeren
Wasmachine
Wellness
Wifi beschikbaar
Rolstoel toegankelijk
Kaart
Prijzen
Laag seizoen
€625
Prijs per week
November tot April
Midden seizoen
€825
Prijs per week
April, Mei, Juni, September en Oktober
Hoog seizoen
€1025
Prijs per week
Juli en Augustus
Overwinteren
€295
Prijs per week
Vanaf 4 weken verblijf
Borg
€300
Eindschoonmaak
€95
Airport Service
€65
Prijs per enkele reis
Max. 4 personen
Reserveringskosten
€25
Meerprijs per persoon
€150
Prijs per verblijf
Basisprijs geldt voor 4 personen
Huur Kinderstoel
€15
Prijs per verblijf
Huur Baby bedje
€15
Prijs per verblijf
Linen Package
€15.00
Price per person
Beschikbaarheid
Informatie
Wat gebeurt er nadat ik heb gereserveerd?
U heeft op onze website uw reservering gemaakt. Wij sturen zo snel mogelijk de reispapieren naar uw e-mailadres. Na onze bevestiging is uw reservering definitief.
Wanneer doe ik de aanbetaling?
Uw aanbetaling, 30% van de totale huurprijs, doet u binnen 5 werkdagen na factuurdatum. U dient de betaling middels een bankoverschrijving te voldoen. Uw betalingsafschrift vormt samen met de reserveringsbevestiging uw volledige huurovereenkomst
Moet ik een borgsom betalen?
Het betalen van de waarborgsom is verplicht. De borgsom bedraagt 200€. U krijgt de borgsom 8 dagen na de huurperiode terug. Eventuele kosten door schade worden van de borgsom afgetrokken.
Hoe regel ik de sleuteloverdracht?
Voor de sleutel wordt U gevraagd 2 weken voor vertrek telefonisch of via mail contact op te nemen met de beheerders van uw accommodatie om de overdracht te regelen. Zij zijn op de hoogte gebracht van uw geplaatste reservering.
Hoe laat word ik verwacht bij de woning?
Elk dag is een wisseldag: de dag van aankomst en vertrek. Gasten kunnen arriveren tussen 16.00 en 18.00 uur. Gasten dienen de woning te verlaten voor 11.00 uur. Wilt U op een eerder of later tijdstip arriveren, dan kunt U dit overleggen met de beheerders van de accommodatie. Vaak is dat wel mogelijk! Sleuteloverdracht na 23.00 uur aan 25€ extra kosten en te verekenen met de uitstaande borgsom.
Is bed- en badlinnen bij de huursom inbegrepen?
Keuken, bed- en badlinnen zijn bij de huursom begrepen. Wij adviseren onze gasten zelf een strandlaken mee te nemen voor het gebruik op de ligbedden en/of het strand. Dat geld ook voor linnengoed voor kinderbedjes.
Electra gebruik
De genoemde huurprijzen zijn inclusief energie, tenzij er meer dan 80 Kwh per week aan elektriciteit wordt verbruikt. Het extra verbruik zal in mindering worden gebracht op de borg a 0,25€ per KWh. De sleutelbeheerders kunnen U bij aankomst een toelichting geven.
Bereken uw Huurprijs en Reserveer
Voer uw aankomst en vertrekdata in om uw prijs te berekenen
Huurprijs
€0,00
Extra personen
€0,00
Borg
Reserveringskosten
€25,00
Eindschoonmaak
€75,00
Airport Service bij aankomst
€0,00
Airport Service bij vertrek
€0,00
Rent a Baby-chair
€0,00
Huur Baby bedje
€0,00
Welkomstpakket
€0,00
Aantal nachten
0
Extra personen
€0,00
Totale huurprijs
€0,00
Linen Package (0 personen)
€0,00
Totale prijs Extra's
Borg
Totale boekingsprijs